O nas

trix.com.pl to portal stworzony z myślą o Tobie! i o prostej sprzedaży i zakupie nieruchomości mieszkalnych takich jak: domy, mieszkania , działki budowlane.  Bezpośrednio kojarzącym sprzedającego z kupującym lub kupującego z deweloperem i ofertami z rynku pierwotnego.

Na portalu trix.com.pl nie znajdziesz ogłoszeń biur nieruchomości oraz pośredników sprzedaży nieruchomości, a tylko oferty z rynku wtórnego i pierwotnego osób prywatnych oraz firm deweloperskich i wykonawców.

Ułatwiamy dostęp do sprzedaży własnego mieszkania lub domu dzięki innowacyjnym rozwiązaniom jakie daje narzędzie sprzedaży czyli portal trix.com.pl

Samodzielnie i bezpłatnie stworzysz i zamieścisz ofertę sprzedaży swojej nieruchomości . Przygotujesz prosty i przejrzysty anons ogłoszeniowy do którego dostęp bezpłatnie ma każda osoba zainteresowana zakupem nieruchomości. Prosty i czytelny szablon ogłoszeń przedstawia potencjalnemu nabywcy wszystkie najważniejsze informacje na temat twojej nieruchomości wraz z galerią zdjęć .

Dzięki proponowanemu przez nas rozszerzonemu pakietowi będziesz mógł dodać szczegółowy opis techniczny swojej nieruchomości , powiększoną galerię zdjęć czy wirtualny spacer.

Dla klientów , którzy chcą przygotować profesjonalną ofertę sprzedaży na portalu trix.com.pl zwiększającą skuteczność i przyspieszając ą znacznie czas potrzebny do sprzedaży twojej nieruchomości, proponujemy pakiety Premium, które przenoszą część lub wszystkie czynności dotyczące twojej oferty sprzedaży na naszego konsultanta.

Dział obsługi klienta oraz konsultanci mobilni mogą przygotować profesjonalną ofertę sprzedaży Twojej nieruchomości na portalu trix.com.pl począwszy od wykonania profesjonalnej sesji zdjęciowej, home standing, wirtualnego spaceru po Twojej nieruchomości  , a skończywszy na przygotowaniu opinii technicznej dotyczącej nieruchomości, wyceny nieruchomości, pomocy w uzyskaniu stosownych  dokumentów koniecznych do zawarcia notarialnej umowy sprzedaży , opinii naszego działu prawnego czy umówienia terminu sporządzenia umowy sprzedaży  w kancelarii notarialnej.